Dámské boty z kolekce jaro/léto 2017- značková dámská obuv online

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Snažíme se plně uspokojit. Všechny objednané položky jsou zde úzce vrací se slovem „Co můžete vidět na našich webových stránkách, co dostanete za 7 dnů“ zde .Předtím snadná výměna nyní & Politics, měli byste se vrátit dodací adresu kontaktní před položkám nevrátí. Kontaktujte nás! Všechny položky odeslané zpět k nám, nesmí ve svém původním stavu, pozměněny nebo promývá, se všemi značkami připojené chování. Všechny objednané položky jsou ty správné věci, které here.We pick slíbíš balíčku správném pořadí. Takže správné položky pro vrácení peněz při návratu. Odesílatelské a manipulační poplatky nebudou vráceny

Nechceme pokrýt náklady na přepravu výnosy nebo výměn pravého balení objednávek, budete pro přepravní poplatky. Kromě toho, doporučujeme přidat měření a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky.

Všechny vrácené výrobky musíme být zaslány na adresu dodání vás prostřednictvím e-mailu, pokud nás kontaktovat! Výměn

Výměnu za jinou velikost nebo barvu přijmeme do 30 dnů od původní objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členů týmu vám pomůže. Kontaktujte nás! Pokud si vyměňovat položky na jiný styl rád, kdybyste vrátit položky na vrácení peněz a nové objednávky na sadu stylů, kterou chcete umístit.

Musíte nás kontaktovat předtím, než vrátíte položky. Všechny položky odeslané zpět k nám, nesmí ve svém původním stavu, pozměněny nebo promývá, se všemi značkami připojené chování. Opotřebované nebo špinavé předměty vám budou vráceny.

My nepokrývaly náklady na přepravu výměny, budete zodpovědný za návrat a poslal pro náklady na dopravu výměnným položky zpět k vám. Doporučujeme, abyste přidat měření a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní bezpečnost, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci nebudou vráceny.

Poznámka:

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Způsobí, že zpracováváme všechny objednávky tak rychle, jak je to možné během 6-8 hodin po zadání objednávky, takže nejsme vždy schopni zrušit objednávku poté, co je umístěn. Doufám, že v tomto důležitém bodě můžete pochopit. Po odeslání objednávky bude řešeno v souladu s naším zákonem o úhradách. A měli byste platit nějaké provize pro banky Friendly Poznámka: Pokud obdržíte 10místné číslo zásilky do 3 dnů po objednání, může váš e-mailový server vidí to jako spam. V tomto případě prosím pomozte při sledování objednávek.

Vyřešit váš problém

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte a kontaktujte. Na Vaši žádost nebo stížnost odpovíme co nejdříve.

zpět
značková dámská obuv online

značková dámská obuv,Zimní Boty,holínky,holínky,outdoorové Boty,sportovní,Running