Dámské boty z kolekce jaro/léto 2017- značková dámská obuv online

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Shromažďujeme informace

Osobní údaje můžeme shromažďovat při surfování na našich webových stránkách nebo máte-li osobní kontakt s námi. Osobní údaje nebudeme shromažďovat bez vašeho souhlasu. Věříme, že pokud vyplníte požadovaná pole z tohoto webu, udělíte povolení k obchodování.

Naše data

Obvykle shromažďujeme osobní údaje pro následující účely:

1 Pro usnadnění Vaší návštěvy na našich webových stránkách, produktech a službách

2 Dodat s objednávkou produktů od nás,

3 Chcete-li nechat vyrábět naše produkty a služby, ponechte informace

4 Najděte svůj názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.

Abychom mohli nakonec určit, je služba s určitými osobními údaji, která shromažďujeme, velmi důležitá. Další typy osobních údajů, které analyzujeme, co nám pomáhá, naše služby a jejich rozvojové zájmy. To nám pomáhá nabídnout produkty, které splňují potřeby uživatelů této stránky.

Vaše osobní údaje jsou bezpečné

Snažíme se zachovat vaše osobní údaje, neprovádíme žádné akce, pronajmeme si ani nepřevádíme. Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že veškeré informace jsou k dispozici. Osobní údaje mohou ukládat dva elektrony do našeho počítačového systému. Firewally, hesla, antivirový software a e-mailové filtry působí veškerou ochranu elektronických dat.

Změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů můžete změnit, abychom změnili obchodní požadavky nebo zákon. Jakékoli změny těchto Zásad ochrany osobních údajů budou aktualizovat naše webové stránky, pravidelně navštěvujte tuto stránku, abyste se ujistili, že máte naše zásady ochrany osobních údajů.

Vyřešte problém

Pokud máte otázky ohledně shromažďování osobních údajů a dotazů, neváhejte nás kontaktovat. Vaši žádost nebo stížnost zpracujeme co nejdříve.

zpět
značková dámská obuv online

značková dámská obuv,Zimní Boty,holínky,holínky,outdoorové Boty,sportovní,Running